S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DE BRAGA GOLD SRL


Statusul firmei DE BRAGA GOLD SRL, avand CUI 38814197, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DE BRAGA GOLD SRL avand CUI 38814197, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma DE BRAGA GOLD SRL
CUI 38814197
Nr. Înmatriculare J40/1669/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Constantin Marin, Nr. 2, Camera Nr 1, Bloc Z1, Scara 1, Etaj 4, Apartament 20
Persoana de conducere 1 KA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei DE BRAGA GOLD SRL, CUI 38814197:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DE BRAGA GOLD SRL, CUI 38814197:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DE BRAGA GOLD SRL, CUI 38814197, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 0 0
2021 0 0
2020 0 0
2019 0 -28
2018 8,700 7,964


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DE BRAGA GOLD SRL, CUI 38814197:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


DE BRAGA GOLD SRL, CUI 38814197 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DEDE THO SRL Str. Radu Captariu, Nr. 2 Bucuresti Bucuresti
TURKUAZ ENESS SRL Sos. Colentina, Nr. 22, , Bloc 9C, Scara A, Etaj 4, Apartament 18 Bucuresti Bucuresti
CBD ICE ROLL SRL Str. Alexandru Donici, Nr. 21 Bucuresti Bucuresti
ENERGY BUSINESS SRL Drumul Satenilor, Nr. 20 Bucuresti Bucuresti
ROBEXIM RUSTIC SRL Str. Drumul Taberei, Nr. 92, Bloc C7, Scara C, Etaj 2, Apartament 85 Bucuresti Bucuresti