S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DECADANCE ART BAR SRL


Statusul firmei DECADANCE ART BAR SRL, avand CUI 37587827, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DECADANCE ART BAR SRL avand CUI 37587827, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma DECADANCE ART BAR SRL
CUI 37587827
Nr. Înmatriculare J40/7135/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Vasile Alecsandri, Nr. 4, /Strada Constantin Daniel, Numar 11, Demisol
Telefon mobil 1 0758-466.4**
Email 1 tudo**@**
Persoana de conducere 1 TU**
Adresa web 1 www.dec**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei DECADANCE ART BAR SRL, CUI 37587827:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DECADANCE ART BAR SRL, CUI 37587827:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DECADANCE ART BAR SRL, CUI 37587827, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 1,467,915 -273,612
2024 2,349,426 312,927
2023 2,761,427 659,398
2022 2,351,904 654,794
2021 1,084,263 348,433
2020 839,204 -229,952
2019 1,675,642 241,500
2018 687,435 26,325
2017 114,856 73,686


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DECADANCE ART BAR SRL, CUI 37587827:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


DECADANCE ART BAR SRL, CUI 37587827 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
BDG CLUB SRL Str. Principatele Unite, Nr. 25-27, Corp D, Intrarea B, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
SUBTROPICAL SRL Str. Uranus, Nr. 102-104, Cam. 2, Bloc A7, Scara C, Etaj 8, Apartament 36 Bucuresti Bucuresti
WANDERLUST SRL B-dul Lacul Tei, Nr. 73, Bloc 17, Scara B, Etaj 5, Apartament 56 Bucuresti Bucuresti
NEDELYA BUCHAREST SRL Str. Teodosie Rudeanu, Nr. 38 Bucuresti Bucuresti
TEDS PARK LAKE SRL Str. Pictor Victor Brauner, Nr. 34-38, Bl. Corp 1, Parter, Lot 1, Lot 1, Camera 1, Scara 4, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti