S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DECO STUDIO SRL


Statusul firmei DECO STUDIO SRL, avand CUI 15327060, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DECO STUDIO SRL avand CUI 15327060, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma DECO STUDIO SRL
CUI 15327060
Nr. Înmatriculare J40/4319/2003
Anul înfiinţării 2003


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Pantelimon, Nr. 225, Camera 1, Bloc 66, Scara 7, Etaj 11, Apartament 320
Telefon mobil 1 0723-465.3**
Telefon mobil 2 0731-329.5**
Telefon mobil 3 0731-429.5**
Telefon fix 1 0214-440.3**
Telefon fix 2 0314-052.5**
Email 1 bogd**@**
Email 2 offi**@**
Persoana de conducere 1 DR**
Adresa web 1 www.dec**
Adresa web 2 www.dec**
Adresa web 3 www.dec**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei DECO STUDIO SRL, CUI 15327060:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DECO STUDIO SRL, CUI 15327060:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DECO STUDIO SRL, CUI 15327060, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 537,138 3,989
2024 1,210,628 26,847
2023 1,173,843 50,521
2022 1,581,667 374,621
2021 1,150,551 20,181
2020 1,090,719 11,550
2019 1,226,513 14,050
2018 696,282 27,703
2017 669,285 25,855
2016 545,594 -198,347
2015 805,059 -271,163
2014 794,237 -373,551
2013 1,508,273 70,768
2012 1,123,500 -951,751
2011 1,455,370 -45,967
2010 1,445,814 17,473
2009 1,401,533 20,330
2008 877,924 5,320
2007 702,041 58,795
2006 207,725 -9,775
2005 143,848 4,705
2004 169,013 36,445
2003 2,913 -3,912


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DECO STUDIO SRL, CUI 15327060:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


DECO STUDIO SRL, CUI 15327060 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
TCI BRICO CONSTRUCT SRL Str. Viforului, Nr. 5, Bloc 12, Scara 3, Etaj 3, Apartament 35 Bucuresti Bucuresti
R & NAV TRADING IMPEX SRL Str. Caporal Usurelu Ion, Nr. 12, Bloc M1, Scara A, Apartament 29 Bucuresti Bucuresti
AMBIENT DISTRIBUTION SRL Str. Tutunari, Nr. 26, Bloc 76Abc, Scara B, Etaj 8, Apartament 100 Bucuresti Bucuresti
KOVACHEV IMPEX SRL Str. C-Tin. Titel Petrescu, Nr. 8, Bloc C39, Scara 1, Etaj 2, Apartament 15 Bucuresti Bucuresti
MARIODOORS SRL Str. Valea Cascadelor, Nr. 18L, Spatiul Comercial Nr.64 Bucuresti Bucuresti