S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DEFT CODE SRL


Statusul firmei DEFT CODE SRL, avand CUI 45614566, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DEFT CODE SRL avand CUI 45614566, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma DEFT CODE SRL
CUI 45614566
Nr. Înmatriculare J40/2372/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Aleea Berevoiesti, Nr. 5, Bloc 54, Scara 1, Etaj 4, Apartament 17
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei DEFT CODE SRL, CUI 45614566:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DEFT CODE SRL, CUI 45614566:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DEFT CODE SRL, CUI 45614566, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 353,872 270,162
2024 232,570 158,901
2023 245,761 169,626
2022 26,327 21,829


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DEFT CODE SRL, CUI 45614566:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


DEFT CODE SRL, CUI 45614566 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
BUSINESS INTELLIGENCE KEY SRL Str. Sg. Constantin Moise, Nr. 5D, Bloc 1, Scara 2, Etaj 7, Apartament 252 Bucuresti Bucuresti
INTERO CLOUD MANAGEMENT SRL Calea Victoriei, Nr. 101, Camera 1, Scara A, Etaj 4, Apartament 11 Bucuresti Bucuresti
ORIGINDATA SRL Str. Vulturilor, Nr. 98A, Unitate Nord, Etaj 5, Apartament E5 Bucuresti Bucuresti
TRAXEL CONSULTING SERVICES SRL Str. Elena Caragiani, Nr. 21D, Bloc Corp A, Etaj Mansarda, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
EVVIVA CLIM CONSULTING SRL Str. Traian Popovici, Nr. 89, Camera 2, Bloc 10, Scara 1, Etaj 8, Apartament 49 Bucuresti Bucuresti