S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DENIS FLORENT MEDIA GROUP SRL


Statusul firmei DENIS FLORENT MEDIA GROUP SRL, avand CUI 36511626, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DENIS FLORENT MEDIA GROUP SRL avand CUI 36511626, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma DENIS FLORENT MEDIA GROUP SRL
CUI 36511626
Nr. Înmatriculare J40/11935/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Sg. Ilie David, Nr. 2, Parter, Cam. 1
Telefon mobil 1 0743-580.1**
Telefon mobil 2 0744-612.4**
Persoana de conducere 1 CH**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei DENIS FLORENT MEDIA GROUP SRL, CUI 36511626:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DENIS FLORENT MEDIA GROUP SRL, CUI 36511626:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DENIS FLORENT MEDIA GROUP SRL, CUI 36511626, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 59,089 -66,509
2024 74,193 -358,684
2023 119,229 12,362
2022 134,303 -23,969
2021 169,918 -13,180
2020 205,601 2,519
2019 135,630 -65,436
2018 1,009,444 548,382
2017 501,805 343,534
2016 51,100 31,196


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DENIS FLORENT MEDIA GROUP SRL, CUI 36511626:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


DENIS FLORENT MEDIA GROUP SRL, CUI 36511626 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
AVANGUARD FAM SRL Str. Bordesti, Nr. 44 Bucuresti Bucuresti
MEDIAVOICE MT SRL Str. Scaieni, Nr. 17 Bucuresti Bucuresti
ASSOCIATED WORKS CONSORTIUM SRL Calea Mosilor, Nr. 260, Camera 1, Bloc 6, Apartament 15 Bucuresti Bucuresti
SERVICII EST SIMPEX SRL Str. Marinarilor, Nr. 24 Bucuresti Bucuresti
OMEGA EVENTS MEDIA SRL Str. Emil Garleanu, Nr. 11, Camera 2, Bloc A8, Etaj 7, Apartament 23 Bucuresti Bucuresti