S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DERMA VISAGE MED SRL


Statusul firmei DERMA VISAGE MED SRL, avand CUI 36795668, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DERMA VISAGE MED SRL avand CUI 36795668, din localitatea Campina, judetul Prahova:

Detalii Firma
Nume Firma DERMA VISAGE MED SRL
CUI 36795668
Nr. Înmatriculare J29/2096/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Prahova
Sector/Localitate Campina
Adresa B-dul Nicolae Balcescu, Nr. 53
Telefon mobil 1 0787-512.1**
Telefon fix 1 0244-474.9**
Email 1 offi**@**
Email 2 derm**@**
Email 3 line**@**
Persoana de conducere 1 RE**
Adresa web 1 www.drr**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei DERMA VISAGE MED SRL, CUI 36795668:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DERMA VISAGE MED SRL, CUI 36795668:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DERMA VISAGE MED SRL, CUI 36795668, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 1,076,729 238,353
2024 914,639 257,372
2023 919,053 299,665
2022 603,024 178,060
2021 1,032,877 466,507
2020 886,379 420,363
2019 802,775 305,688
2018 392,196 99,492
2017 133,862 99,293
2016 2,600 2,019


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DERMA VISAGE MED SRL, CUI 36795668:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


DERMA VISAGE MED SRL, CUI 36795668 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Prahova avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DR.POPESCU NICULAE SRL Str. Toma Socolescu, Nr. 31, Cladirea C1 Paulesti Prahova
ELPSY MEDICAL SRL Str. Principala, Nr. 9 Strejnicu Prahova
MEDDAR KINETO MEDICAL SRL Str. Simion Barnutiu, Nr. 12 Campina Prahova
ELPOMED SERV SRL Str. Dacia, Nr. 62 Bucov Prahova
PATRIK MEDICAL CENTER SRL Str. Lebedei, Nr. 3 Baicoi Prahova