S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DEZARTICULAT IMPORT EXPORT SRL


Statusul firmei DEZARTICULAT IMPORT EXPORT SRL, avand CUI 43320718, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DEZARTICULAT IMPORT EXPORT SRL avand CUI 43320718, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma DEZARTICULAT IMPORT EXPORT SRL
CUI 43320718
Nr. Înmatriculare J40/15297/2020
Anul înfiinţării 2020


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Fetesti, Nr. 52, Corp A, Tronson 1, Camera Nr. 1, Etaj 4, Apartament 41
Telefon mobil 1 0769-457.1**
Persoana de conducere 1 TE**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei DEZARTICULAT IMPORT EXPORT SRL, CUI 43320718:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DEZARTICULAT IMPORT EXPORT SRL, CUI 43320718:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DEZARTICULAT IMPORT EXPORT SRL, CUI 43320718, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 257,045 74,548
2024 336,189 30,077
2023 188,734 4,643
2022 56,692 24
2021 28,981 -8,840
2020 4,419 258


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DEZARTICULAT IMPORT EXPORT SRL, CUI 43320718:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


DEZARTICULAT IMPORT EXPORT SRL, CUI 43320718 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GOURMANDELLE NETWORK SRL Str. Masina De Paine, Nr. 22, Bloc 50, Scara 2, Etaj 5, Apartament 63 Bucuresti Bucuresti
VICTOR ADVERTISING SRL Str. Cal.Rahovei, Nr. 326, Camera 1, Bloc 59, Scara A, Etaj 3, Apartament 16 Bucuresti Bucuresti
ALLORA CONSULENZA SRL Calea Mosilor, Nr. 158, Parter, Modul P134 Bucuresti Bucuresti
ASTERA DESIGN CONSTRUCT SRL Str. Arh. Ionescu Grigore, Nr. 63, Bloc T73, Scara B, Etaj 4, Apartament 42 Bucuresti Bucuresti
ZENTROPY MARKETING SRL Calea Dorobantilor, Nr. 189, Etaj 1, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti