S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DHD EURO SRL


Statusul firmei DHD EURO SRL, avand CUI 40072251, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DHD EURO SRL avand CUI 40072251, din localitatea Ursoaia, judetul Olt:

Detalii Firma
Nume Firma DHD EURO SRL
CUI 40072251
Nr. Înmatriculare J28/936/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Olt
Sector/Localitate Ursoaia
Adresa Str. Principala, Nr. 210
Telefon mobil 1 0742-324.4**
Persoana de conducere 1 BO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 49**
Descriere CAEN Trans*


Localizarea firmei DHD EURO SRL, CUI 40072251:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DHD EURO SRL, CUI 40072251:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DHD EURO SRL, CUI 40072251, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 0
2024 0 -1,305
2022 0 -2,146
2021 0 0
2020 3,730 -5,714
2019 0 -4,623
2018 0 -122


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DHD EURO SRL, CUI 40072251:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


DHD EURO SRL, CUI 40072251 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Olt avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
BODEAVENTURA SRL Str. Primaverii, Nr. 1C Slatina Olt
TRANSALYANS ANYSYA ARTWAY SRL B-dul Alexandru Ioan Cuza, Nr. 27, Camera 2, Bloc S8, Scara C, Etaj 4, Apartament 12 Slatina Olt
CATRINEL COMPROD SRL Str. Ionascu, Nr. 59 Slatina Olt
BAV GROUP SOLUTION SRL Str. Oltului, Nr. 8 Cherlestii Mosteni Olt
MARCOR CHIREA SRL Str. Baltii, Nr. 13 Garcov Olt