S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DICU ALBERY TRANS SRL


Statusul firmei DICU ALBERY TRANS SRL, avand CUI 45286566, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DICU ALBERY TRANS SRL avand CUI 45286566, din localitatea Slatina, judetul Olt:

Detalii Firma
Nume Firma DICU ALBERY TRANS SRL
CUI 45286566
Nr. Înmatriculare J28/1190/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Olt
Sector/Localitate Slatina
Adresa Str. Vailor, Nr. 9A, Bloc 34, Scara A, Etaj 3, Apartament 13
Telefon mobil 1 0766-833.7**
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 49**
Descriere CAEN Trans*


Localizarea firmei DICU ALBERY TRANS SRL, CUI 45286566:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DICU ALBERY TRANS SRL, CUI 45286566:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DICU ALBERY TRANS SRL, CUI 45286566, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2023 118,293 -71,382
2022 105,476 27,895
2021 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DICU ALBERY TRANS SRL, CUI 45286566:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


DICU ALBERY TRANS SRL, CUI 45286566 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Olt avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ALIBOG GINA TRANS SRL Str. Ecaterina Teodoroiu, Nr. 24, Bloc 24, Scara B, Apartament 15 Slatina Olt
DEEA VILHELM TRANS SRL Str. Marasti, Nr. 3, Camera Nr.2, Bloc P5, Scara A, Etaj 4, Apartament 17 Slatina Olt
DVD DENS EDY TRANS SRL Str. Crisan, Bloc Ga12, Scara A, Etaj Parter, Apartament 1 Slatina Olt
ALX TRAVELEXP SRL Str. Scolii, Nr. 8 Brebeni Olt
DORLUM TRANS SRL Str. Libertatii, Nr. 290 Strejesti Olt