S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DIGITAL COMMON SENSE SRL


Statusul firmei DIGITAL COMMON SENSE SRL, avand CUI 39781349, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DIGITAL COMMON SENSE SRL avand CUI 39781349, din localitatea Cluj-Napoca, judetul Cluj:

Detalii Firma
Nume Firma DIGITAL COMMON SENSE SRL
CUI 39781349
Nr. Înmatriculare J12/3745/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Cluj
Sector/Localitate Cluj-Napoca
Adresa P-ta Mihai Viteazu, Nr. 43, Apartament 3
Persoana de conducere 1 HE**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei DIGITAL COMMON SENSE SRL, CUI 39781349:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DIGITAL COMMON SENSE SRL, CUI 39781349:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DIGITAL COMMON SENSE SRL, CUI 39781349, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 0 -2,748
2023 0 -2,751
2022 9,100 6,134
2021 1,820 313


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DIGITAL COMMON SENSE SRL, CUI 39781349:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


DIGITAL COMMON SENSE SRL, CUI 39781349 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Cluj avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MCRO TECHNOLOGY SRL Str. Dinu Lipatti, Nr. 25 Feleacu Cluj
HANNA BACIU SRL Calea Baciului, Nr. 2E Baciu Cluj
SECTOR LABS SRL Calea Dorobantilor, Nr. 27-29, Cladirea Winners Office, Etaj 4 Cluj-Napoca Cluj
CLOSING THE GAP SRL Str. Parang, Nr. 37, Bloc T2, Etaj 5, Apartament 90 Cluj-Napoca Cluj
BIZWARE SRL Str. Gaspar Heltai, Nr. 14 Cluj-Napoca Cluj