S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DIGITAL STORIES SRL


Statusul firmei DIGITAL STORIES SRL, avand CUI 42977630, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DIGITAL STORIES SRL avand CUI 42977630, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma DIGITAL STORIES SRL
CUI 42977630
Nr. Înmatriculare J40/10686/2020
Anul înfiinţării 2020


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Daniel Barcianu, Nr. 31, Bloc A2, Etaj 3, Apartament 32
Telefon mobil 1 0735-968.6**
Persoana de conducere 1 BR**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 63**
Descriere CAEN Prelu*


Localizarea firmei DIGITAL STORIES SRL, CUI 42977630:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DIGITAL STORIES SRL, CUI 42977630:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DIGITAL STORIES SRL, CUI 42977630, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 9,600 6,068
2024 18,989 13,746
2023 7,430 4,660
2022 6,373 5,844
2021 0 0
2020 2,424 743


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DIGITAL STORIES SRL, CUI 42977630:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


DIGITAL STORIES SRL, CUI 42977630 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
PHOENIX HOST SRL Calea Vitan, Nr. 111, Camera Nr 4, Bloc V16A, Etaj 8, Apartament 26 Bucuresti Bucuresti
WINGATEBET SRL Str. Esarfei, Nr. 72-74, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti
FALVO & ROTARY CENTER SRL B-dul Nicolae Balcescu, Nr. 24, Camera Nr. 2, Scara B, Etaj 5, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti
STRUCTURA BUSINESS PROVIDER SRL Aleea Lacramioarei, Nr. 1, Bloc 9A, Scara 2, Etaj P, Apartament 17 Bucuresti Bucuresti
PLANET ASSET MANAGEMENT SRL Spl. Unirii, Nr. 16, Camera 612, Biroul 14, Etaj 6 Bucuresti Bucuresti