S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DM IT WEB SOLUTIONS SRL-D


Statusul firmei DM IT WEB SOLUTIONS SRL-D, avand CUI 37578691, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DM IT WEB SOLUTIONS SRL-D avand CUI 37578691, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma DM IT WEB SOLUTIONS SRL-D
CUI 37578691
Nr. Înmatriculare J40/7058/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Teiul Doamnei, Nr. 10, Camera 1, Bloc 10, Scara A, Etaj 8, Apartament 29
Telefon mobil 1 0764-744.3**
Persoana de conducere 1 DU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 63**
Descriere CAEN Prelu*


Localizarea firmei DM IT WEB SOLUTIONS SRL-D, CUI 37578691:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DM IT WEB SOLUTIONS SRL-D, CUI 37578691:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DM IT WEB SOLUTIONS SRL-D, CUI 37578691, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2020 0 -2,051
2019 0 0
2018 2,160 -2,105
2017 17,061 3,956


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DM IT WEB SOLUTIONS SRL-D, CUI 37578691:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


DM IT WEB SOLUTIONS SRL-D, CUI 37578691 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
PERFECT TWO IN COUPLE SRL B-dul Constantin Brancoveanu, Nr. 103, Cam. 1, Bloc E13, Scara 2, Apartament 34 Bucuresti Bucuresti
WORLD STREAMING CONNECTION SRL Str. Dorneasca, Nr. 4, Bloc P64, Scara 4, Etaj 8, Apartament 135 Bucuresti Bucuresti
ZANDO COMPUTER SRL B-dul Aerogarii, Nr. 12, Etaj 1, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
VVEEE MEDIA NETWORK SRL Str. Lt.Av. Gheorghe Stilpeanu, Nr. 19, Demisol Bucuresti Bucuresti
LEMME DIGITAL SRL Drumul Padurea Neagra, Nr. 62B, Bloc Corp B, Etaj 3, Apartament 10 Bucuresti Bucuresti