S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DR HOME SRL


Statusul firmei DR HOME SRL, avand CUI 35886059, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DR HOME SRL avand CUI 35886059, din localitatea Mosnita Noua, judetul Timis:

Detalii Firma
Nume Firma DR HOME SRL
CUI 35886059
Nr. Înmatriculare J35/1000/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Timis
Sector/Localitate Mosnita Noua
Adresa Str. Monica, Nr. 7, Apartament 2
Telefon mobil 1 0745-108.3**
Persoana de conducere 1 TO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei DR HOME SRL, CUI 35886059:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DR HOME SRL, CUI 35886059:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DR HOME SRL, CUI 35886059, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 143,280 6,296
2018 0 0
2017 0 -145
2016 0 -400


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DR HOME SRL, CUI 35886059:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


DR HOME SRL, CUI 35886059 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Timis avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CUSTOM NUTRITION SRL Str. Eugen Coseriu, Nr. 3, Corp C1, Camera 3, Etaj 1, Apartament 1C Timisoara Timis
HOLISTIC LOUNGE SRL Str. Fizicii, Nr. 8, Etaj P Dumbravita Timis
DACAR THERAPY TM SRL Str. Navodari, Nr. 11, Etaj Parter, Apartament 1 Urseni Timis
CENTRUL DE BIOREZONANTA DR. BACEAN SRL Str. Ion Popovici Banateanu, Nr. 23 Timisoara Timis
KINETIC IMPACT SRL Str. Bucovinei, Nr. 19A, Camera 4 Timisoara Timis