S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

EFI IT EXPERT SRL


Statusul firmei EFI IT EXPERT SRL, avand CUI 45406093, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma EFI IT EXPERT SRL avand CUI 45406093, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma EFI IT EXPERT SRL
CUI 45406093
Nr. Înmatriculare J40/22610/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Fabrica De Caramida, Nr. 1A, Casa 80
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei EFI IT EXPERT SRL, CUI 45406093:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma EFI IT EXPERT SRL, CUI 45406093:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma EFI IT EXPERT SRL, CUI 45406093, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 654,345 524,159
2023 601,608 427,293
2022 400,839 283,234


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma EFI IT EXPERT SRL, CUI 45406093:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


EFI IT EXPERT SRL, CUI 45406093 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CHERRY S & M CONSULTING SRL Aleea Av. Stilpeanu, Nr. 11, Scara A, Etaj 2, Apartament 9 Bucuresti Bucuresti
UNIC23 MABU EXPERT SRL B-dul Metalurgiei, Nr. 81C-81D, Scara 1, Etaj 7, Apartament 106 Bucuresti Bucuresti
FAST DIGITECH SRL Str. Nifon Balasescu, Nr. 30 Bucuresti Bucuresti
AERO IT SUPPORT SRL B-dul Timisoara, Nr. 19, Camera 1, Bloc C6, Scara A, Etaj 7, Apartament 29 Bucuresti Bucuresti
INTELLIGENT NETWORK & TECHNOLOGY SRL Str. Azurului, Nr. 5, Camera 1, Bloc 118A, Scara 1, Etaj Parter, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti