S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

EKO STORE TOP SRL


Statusul firmei EKO STORE TOP SRL, avand CUI 30220997, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma EKO STORE TOP SRL avand CUI 30220997, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma EKO STORE TOP SRL
CUI 30220997
Nr. Înmatriculare J40/5756/2012
Anul înfiinţării 2012


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Mendeleev, Nr. 17, Etaj 1, Apartament 6
Telefon mobil 1 0757-104.7**
Persoana de conducere 1 MA**
Adresa web 1 www.pro**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei EKO STORE TOP SRL, CUI 30220997:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma EKO STORE TOP SRL, CUI 30220997:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma EKO STORE TOP SRL, CUI 30220997, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 593,208 -124,235
2015 7,715 -41,734


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma EKO STORE TOP SRL, CUI 30220997:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


EKO STORE TOP SRL, CUI 30220997 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
RANDY UNIVERSAL STYLE SRL Str. Chezasiei, Nr. 11, Apartament Camera 3 Bucuresti Bucuresti
ORIENTAL CONSTRUCTION SRL Str. Aleea Pantelimon, Nr. 16-18, Bloc 2, Scara A, Etaj 3, Apartament 83 Bucuresti Bucuresti
SURIDEX STAR SRL Sos. Colentina, Nr. 83, Camera Nr.2, Bloc 85, Scara A, Etaj 4, Apartament 20 Bucuresti Bucuresti
XIN DA INTERNATIONAL TRADE SRL Str. Mihail Tarnoveanu, Nr. 58A, Camera 2 Bucuresti Bucuresti
XIANG LIANG IMPEX SRL Sos. Fundeni, Nr. 21H Bucuresti Bucuresti