S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ELACRIS & FRIENDS SRL


Statusul firmei ELACRIS & FRIENDS SRL, avand CUI 45053056, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ELACRIS & FRIENDS SRL avand CUI 45053056, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ELACRIS & FRIENDS SRL
CUI 45053056
Nr. Înmatriculare J40/17558/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Cogalnic, Nr. 36
Persoana de conducere 1 ME**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei ELACRIS & FRIENDS SRL, CUI 45053056:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ELACRIS & FRIENDS SRL, CUI 45053056:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ELACRIS & FRIENDS SRL, CUI 45053056, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ELACRIS & FRIENDS SRL, CUI 45053056:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


ELACRIS & FRIENDS SRL, CUI 45053056 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GABEL CAFFEE SRL Calea Grivitei, Nr. 397, Bloc N, Scara A, Etaj 2, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti
CANTEMIR STIL SRL Aleea Ciungan Florin, Nr. 17, Camera 10, Parter Bucuresti Bucuresti
NEMBUC SRL Str. Avrig, Nr. 63, Bloc E2, Scara 4, Etaj 2, Apartament 107 Bucuresti Bucuresti
GOURMET STORE SRL Str. Constantin Radu, Nr. 17, Camera 1, Bloc Z13, Scara 2, Etaj 3, Apartament 36 Bucuresti Bucuresti
ONYX RESTAURANTS & CATERING SRL Str. Branduselor, Nr. 2-4, Intrarea 1, Camerele 2 Si 3 Bucuresti Bucuresti