S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ELY INTERNATIONAL GRUP SRL


Statusul firmei ELY INTERNATIONAL GRUP SRL, avand CUI 16427017, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ELY INTERNATIONAL GRUP SRL avand CUI 16427017, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ELY INTERNATIONAL GRUP SRL
CUI 16427017
Nr. Înmatriculare J40/7830/2004
Anul înfiinţării 2004


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Farului, Nr. 9
Telefon mobil 1 0721-183.3**
Telefon fix 1 0213-101.7**
Persoana de conducere 1 ST**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei ELY INTERNATIONAL GRUP SRL, CUI 16427017:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ELY INTERNATIONAL GRUP SRL, CUI 16427017:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ELY INTERNATIONAL GRUP SRL, CUI 16427017, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 0
2015 0 0
2014 0 0
2013 0 0
2012 0 0
2011 0 -1,650
2010 0 -10,937
2009 11,528 -242
2008 0 0
2007 0 0
2006 0 -4,975


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ELY INTERNATIONAL GRUP SRL, CUI 16427017:

Cod Descriere
1048 functiune
2074 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2004
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


ELY INTERNATIONAL GRUP SRL, CUI 16427017 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MAX RAMANA GARDEN SRL Str. Mihail Georgescu, Nr. 25, Camera 5 Bucuresti Bucuresti
ONE LOVE STUDIO SRL B-dul Theodor Pallady, Nr. 40K, Parter, Camera 2 Bucuresti Bucuresti
CASTILIAN CAFFE SRL Str. Franceza, Nr. 24, Corp A, Parter Bucuresti Bucuresti
RAZNA CLUB SRL Str. Principatele Unite, Nr. 25-27, Corp D, Etaj P, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
FAVORIT STRONG SRL B-dul Marasesti, Nr. 42, Bloc 1, Scara A, Etaj 2, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti