S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ENERSEC TECHNOLOGY SRL


Statusul firmei ENERSEC TECHNOLOGY SRL, avand CUI 32420053, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ENERSEC TECHNOLOGY SRL avand CUI 32420053, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ENERSEC TECHNOLOGY SRL
CUI 32420053
Nr. Înmatriculare J40/13498/2013
Anul înfiinţării 2013


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Intr. Armasului, Nr. 5, Etaj 3, Apartament 5
Telefon mobil 1 0728-270.9**
Telefon mobil 2 0758-113.3**
Telefon fix 1 0213-121.3**
Telefon fix 2 0213-122.1**
Email 1 offi**@**
Email 2 come**@**
Persoana de conducere 1 HO**
Adresa web 1 www.ene**
Adresa web 2 www.ene**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei ENERSEC TECHNOLOGY SRL, CUI 32420053:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ENERSEC TECHNOLOGY SRL, CUI 32420053:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ENERSEC TECHNOLOGY SRL, CUI 32420053, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 2,121,759 833,239
2024 4,288,627 398,707
2023 4,476,783 902,298
2022 987,152 430,798
2021 827,239 546,928
2020 1,211,568 418,555
2019 1,079,697 260,136
2018 954,331 431,145
2017 682,968 432,418
2016 606,273 106,458
2015 338,937 90,523
2014 624,952 98,750
2013 83,577 46,270


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ENERSEC TECHNOLOGY SRL, CUI 32420053:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


ENERSEC TECHNOLOGY SRL, CUI 32420053 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ALTERNATIV P.C. SRL Aleea Parva, Nr. 5, Bloc D23B, Scara E, Etaj 4, Apartament 50 Bucuresti Bucuresti
WEB SOFTWARE DEVELOPMENT SRL B-dul Iancu De Hunedoara, Nr. 54B, Aripa Fata, Etaj 6 Bucuresti Bucuresti
PERPETIELSI SRL Calea Victoriei, Nr. 155, Tronson 6, Biroul A30, Bloc D1, Etaj 9 Bucuresti Bucuresti
AHADEVS SRL Str. Petru Rares, Nr. 15, Etaj 6, Apartament 601 Bucuresti Bucuresti
V & D TRADING SRL B-dul Alexandru Obregia, Nr. 20, Bloc A15, Scara 1, Etaj 4, Apartament 20 Bucuresti Bucuresti