S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ERANI PREST SRL


Statusul firmei ERANI PREST SRL, avand CUI 7463916, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ERANI PREST SRL avand CUI 7463916, din localitatea Salonta, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma ERANI PREST SRL
CUI 7463916
Nr. Înmatriculare J5/954/1995
Anul înfiinţării 1995


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Salonta
Adresa Str. Kulin Gyorgy, Nr. 58
Telefon mobil 1 0723-056.5**
Persoana de conducere 1 GA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei ERANI PREST SRL, CUI 7463916:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ERANI PREST SRL, CUI 7463916:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ERANI PREST SRL, CUI 7463916, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 283,450 -20,143
2021 282,811 -7,407
2020 226,352 -36,085
2019 226,842 -17,953
2018 242,885 6,533
2017 202,112 -26,300
2016 167,850 -16,633
2015 87,134 -68,917
2014 54,603 -73,811
2013 69,860 -56,648
2012 77,008 -32,289
2011 72,598 -29,675
2010 58,695 -28,632
2009 43,754 -15,302
2008 6,996 -3,136
2007 7,856 61
2006 7,220 239
2005 7,490 859
2004 5,695 -852
2003 5,560 28
2002 3,980 141
2001 3,308 12


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ERANI PREST SRL, CUI 7463916:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


ERANI PREST SRL, CUI 7463916 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
VICTEMA EVENTS SRL Nr. 233 Holod Bihor
BUCATARIA RAMONEI SRL Calea Bihorului, Nr. 45 Beius Bihor
LURASEN SRL Nr. 14 Tileagd Bihor
FASTFOOD ZHANG SRL Nr. 364 Tarian Bihor
MONICOS FOOD SRL B-dul Decebal, Nr. 60, Spatiu Comercial, Etaj S+P Oradea Bihor