S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ERSIOCONS SRL


Statusul firmei ERSIOCONS SRL, avand CUI 40975691, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ERSIOCONS SRL avand CUI 40975691, din localitatea Craiova, judetul Dolj:

Detalii Firma
Nume Firma ERSIOCONS SRL
CUI 40975691
Nr. Înmatriculare J16/1240/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Dolj
Sector/Localitate Craiova
Adresa Str. Mihail Strajan, Nr. 1, Bloc A3, Scara 3, Etaj Parter, Apartament 1
Persoana de conducere 1 ST**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei ERSIOCONS SRL, CUI 40975691:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ERSIOCONS SRL, CUI 40975691:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ERSIOCONS SRL, CUI 40975691, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 250 -12,163
2021 0 -13,411
2020 166,683 31,290


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ERSIOCONS SRL, CUI 40975691:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


ERSIOCONS SRL, CUI 40975691 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Dolj avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MAGIC WATER SRL Str. Serelor, Nr. 22, Biroul A Almaj Dolj
VIC TEN ADRI SRL Str. Constantin Stere, Nr. 69 Calafat Dolj
PSIHO MINDCARE SRL Str. Pinului, Nr. 35 Preajba Dolj
BATAIOSU CARDIOLOGIE SRL Str. Potelu, Nr. 95 Craiova Dolj
DENISMED SRL B-dul Nicolae Titulescu, Nr. 2, Bloc N, Scara 1, Apartament 81 Craiova Dolj