S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FADD FOOD SRL


Statusul firmei FADD FOOD SRL, avand CUI 38346223, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FADD FOOD SRL avand CUI 38346223, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma FADD FOOD SRL
CUI 38346223
Nr. Înmatriculare J40/17338/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Avrig, Nr. 60, Bloc O18, Scara 1, Etaj 10, Apartament 82
Persoana de conducere 1 TO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei FADD FOOD SRL, CUI 38346223:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FADD FOOD SRL, CUI 38346223:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FADD FOOD SRL, CUI 38346223, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FADD FOOD SRL, CUI 38346223:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


FADD FOOD SRL, CUI 38346223 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
LIVADA CU NUCI SRL Str. Uioara, Nr. 3-5 Bucuresti Bucuresti
EXPRES ELITE SRL Str. Pechea, Nr. 10-12, Etaj 1, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
RODAL ACTIV SRL Str. Lastarisului, Nr. 33 Bucuresti Bucuresti
EVO BIKE CONCEPT SRL Str. Alexandru D. Xenopol, Nr. 3, Scara B, Etaj 7, Apartament 33 Bucuresti Bucuresti
ANGI COMIMPEX SRL B-dul Th. Pallady, Nr. 2, Bloc M2A, Scara C, Etaj 2, Apartament 83 Bucuresti Bucuresti