S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FARO BUSINESS & TRADE SRL


Statusul firmei FARO BUSINESS & TRADE SRL, avand CUI 28422137, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FARO BUSINESS & TRADE SRL avand CUI 28422137, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma FARO BUSINESS & TRADE SRL
CUI 28422137
Nr. Înmatriculare J40/5426/2011
Anul înfiinţării 2011


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Ghencea, Nr. 38, Bloc C-63, Scara A, Etaj 1, Apartament 1
Telefon mobil 1 0726-858.0**
Telefon fix 1 0213-262.9**
Persoana de conducere 1 DE**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei FARO BUSINESS & TRADE SRL, CUI 28422137:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FARO BUSINESS & TRADE SRL, CUI 28422137:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FARO BUSINESS & TRADE SRL, CUI 28422137, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2020 0 0
2019 0 0
2018 0 0
2017 0 0
2016 0 0
2015 0 0
2014 0 0
2013 2,989 -2,063
2012 2,989 -2,063
2011 11,399 -31,055


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FARO BUSINESS & TRADE SRL, CUI 28422137:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


FARO BUSINESS & TRADE SRL, CUI 28422137 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
STEREO DRINKS SRL Sos. Stefan Cel Mare, Nr. 50, Camera 4, Bloc 35B, Scara 2, Apartament 63 Bucuresti Bucuresti
FLYINGSTONE SRL B-dul Dacia, Nr. 99, Parter Bucuresti Bucuresti
PAULA S COFFEE STORE SRL Sos. Vergului, Nr. 21-29, Bloc G1-G4, Scara E, Etaj 4, Apartament 196 Bucuresti Bucuresti
CLUB MAGHERU 24 SRL B-dul Regele Carol I, Nr. 63, Etaj 5, Apartament 17 Bucuresti Bucuresti
THE PUB CENTRAL SRL B-dul Regina Elisabeta, Nr. 9, Parter Bucuresti Bucuresti