S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FAST CONSTRUCT ELECTRO SRL


Statusul firmei FAST CONSTRUCT ELECTRO SRL, avand CUI 23325451, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FAST CONSTRUCT ELECTRO SRL avand CUI 23325451, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma FAST CONSTRUCT ELECTRO SRL
CUI 23325451
Nr. Înmatriculare J40/2925/2008
Anul înfiinţării 2008


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Iuliu Maniu, Nr. 55, Bloc 17, Scara E, Etaj 1, Apartament 175
Telefon mobil 1 0728-127.6**
Email 1 dale**@**
Persoana de conducere 1 DA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei FAST CONSTRUCT ELECTRO SRL, CUI 23325451:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FAST CONSTRUCT ELECTRO SRL, CUI 23325451:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FAST CONSTRUCT ELECTRO SRL, CUI 23325451, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 7,514 -19,718
2015 0 -55,148
2014 0 -38,909


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FAST CONSTRUCT ELECTRO SRL, CUI 23325451:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


FAST CONSTRUCT ELECTRO SRL, CUI 23325451 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
HUSSI INVEST SRL Str. Vantului, Nr. 4-6, Tronson 3, Bloc 2, Etaj 8, Apartament 51 Bucuresti Bucuresti
FROG BISTRO SRL Intr. Biserica Alba, Nr. 3, Etaj 4, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
MHM INTERNATIONAL INVESTMENTS SRL Sos. Mihai Bravu, Nr. 123-135, Bloc D11, Scara B, Etaj 1, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
SANFLOMENA SRL Str. Hrisovului, Nr. 2-4, Parter, Camera 1, Bloc 2, Apartament 88 Bucuresti Bucuresti
PROFESSIONAL AND DEDICATED WORK IMPEX SRL Str. Mitropolitul Andrei Saguna, Nr. 32A, Camera 1 Bucuresti Bucuresti