S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

F.E.A. ALESSIA STAR SRL-D


Statusul firmei F.E.A. ALESSIA STAR SRL-D, avand CUI 36416241, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma F.E.A. ALESSIA STAR SRL-D avand CUI 36416241, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma F.E.A. ALESSIA STAR SRL-D
CUI 36416241
Nr. Înmatriculare J40/10738/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Spl. Independentei, Nr. 273, Corp 3, Etaj 3
Telefon mobil 1 0768-837.4**
Persoana de conducere 1 FL**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei F.E.A. ALESSIA STAR SRL-D, CUI 36416241:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma F.E.A. ALESSIA STAR SRL-D, CUI 36416241:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma F.E.A. ALESSIA STAR SRL-D, CUI 36416241, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2018 55,799 -37,343
2017 0 -47,148
2016 0 -24,762


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma F.E.A. ALESSIA STAR SRL-D, CUI 36416241:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


F.E.A. ALESSIA STAR SRL-D, CUI 36416241 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ADRIAN CATERING PENTRU TOTI SRL Str. George Valsan, Nr. 39A, Bloc Corpul A Bucuresti Bucuresti
GO GREEN FOOD SRL Str. Drumul Padurea Pustnicu, Nr. 127, Corp A, Etaj 1, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
OSTERIA DI SAMI SRL Str. Tatulesti, Nr. 9, Bloc 85, Scara 4, Etaj 1, Apartament 49 Bucuresti Bucuresti
PEN & CLUB SRL B-dul Regina Maria, Nr. 98, Bloc 119, Scara 1, Etaj 1, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
PELICAN TOGETHER SRL Calea Ferentari, Nr. 117 Bucuresti Bucuresti