S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FERESTRE CREATIVE SRL


Statusul firmei FERESTRE CREATIVE SRL, avand CUI 40636806, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FERESTRE CREATIVE SRL avand CUI 40636806, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma FERESTRE CREATIVE SRL
CUI 40636806
Nr. Înmatriculare J40/1870/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Iuliu Maniu, Nr. 52-72, Bloc 3, Scara A, Etaj 5, Apartament 22
Persoana de conducere 1 PI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 85**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei FERESTRE CREATIVE SRL, CUI 40636806:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FERESTRE CREATIVE SRL, CUI 40636806:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FERESTRE CREATIVE SRL, CUI 40636806, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2020 0 0
2019 5,450 -15,088


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FERESTRE CREATIVE SRL, CUI 40636806:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


FERESTRE CREATIVE SRL, CUI 40636806 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
PSY RESOLUTION BLOOM SRL B-dul Alexandru Obregia, Nr. 25, Bloc I4A, Scara 4, Etaj , Apartament 112 Bucuresti Bucuresti
INTERNATIONAL GLOBAL COMPLIANCE SRL Aleea Botorani, Nr. 7, Bloc V37, Scara 1, Etaj 8, Apartament 26 Bucuresti Bucuresti
LEARNING ARCHITECT SRL B-dul Dacia, Nr. 14, Etaj 7, Apartament 21 Bucuresti Bucuresti
INGRID IR INITIATIQUE SRL Str. Floare Rosie, Nr. 18, C1, Bloc 65, Scara 1, Etaj 1, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti
EFFICIENCY & PRODUCTIVITY MENTORING SRL Calea Vacaresti, Nr. 232, Cam.1, Bloc 84, Scara A, Etaj 4, Apartament 17 Bucuresti Bucuresti