S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FEROGER DISTRIBUTION SRL


Statusul firmei FEROGER DISTRIBUTION SRL, avand CUI 36030215, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FEROGER DISTRIBUTION SRL avand CUI 36030215, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma FEROGER DISTRIBUTION SRL
CUI 36030215
Nr. Înmatriculare J40/6351/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Pantelimon, Nr. 255, Cam. 1, Bloc 43, Scara H, Etaj 7, Apartament 308
Telefon mobil 1 0756-222.7**
Persoana de conducere 1 GR**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei FEROGER DISTRIBUTION SRL, CUI 36030215:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FEROGER DISTRIBUTION SRL, CUI 36030215:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FEROGER DISTRIBUTION SRL, CUI 36030215, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FEROGER DISTRIBUTION SRL, CUI 36030215:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


FEROGER DISTRIBUTION SRL, CUI 36030215 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
PAVA ART RASINA SRL Str. Oravita, Nr. 10 Bucuresti Bucuresti
RO EST DECORATION SRL Str. Dristorului, Nr. 6, Parter, Bloc B14, Scara 1, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
ALTID PREST MARION SRL B-dul Timisoara, Nr. 41, Bloc P14, Scara 2, Etaj 1, Apartament 25 Bucuresti Bucuresti
WONDERTREE SRL Str. Samuil Vulcan, Nr. 17, Bloc S45, Scara 3, Etaj 4, Apartament 77 Bucuresti Bucuresti
ADICON COM GENERAL SRL Sos. Alexandriei, Nr. 189D Bucuresti Bucuresti