S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FIDEL PRESTSERV SRL


Statusul firmei FIDEL PRESTSERV SRL, avand CUI 36858588, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FIDEL PRESTSERV SRL avand CUI 36858588, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma FIDEL PRESTSERV SRL
CUI 36858588
Nr. Înmatriculare J40/16701/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Dealul Tugulea, Nr. 58, Camera 1, Bloc B5B, Scara 1, Etaj 4, Apartament 17
Telefon fix 1 0213-350.1**
Persoana de conducere 1 FI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 63**
Descriere CAEN Prelu*


Localizarea firmei FIDEL PRESTSERV SRL, CUI 36858588:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FIDEL PRESTSERV SRL, CUI 36858588:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FIDEL PRESTSERV SRL, CUI 36858588, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 49,000 -12,293
2024 64,640 -1,055
2023 51,060 -3,410
2022 43,800 714
2021 47,500 4,369
2020 57,800 17,349
2019 53,800 11,597
2018 53,400 38,412
2017 40,900 16,755
2016 3,150 2,856


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FIDEL PRESTSERV SRL, CUI 36858588:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


FIDEL PRESTSERV SRL, CUI 36858588 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ENJOY BSM CONSULTING SRL B-dul Ferdinand I, Nr. 118, Camera 2, Etaj 7, Apartament 707 Bucuresti Bucuresti
COMPLET CONSULT SRL Str. Ion Conea, Nr. 12-14, Camera Nr. 1, Bloc 2, Scara 1, Etaj 1, Apartament 22 Bucuresti Bucuresti
PMKR CONSULT FINANCE SRL Str. Viesparilor, Nr. 26, Camera 4, Etaj 2, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
DIECERO SRL Str. Grigore Cobalcescu, Nr. 46, Subsol, Camera 14 Bucuresti Bucuresti
ABRAMIS INTERNATIONAL SRL B-dul Unirii, Nr. 23, Bloc 13, Scara A, Etaj 6, Apartament 16 Bucuresti Bucuresti