S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FLUID WEB DESIGN SRL


Statusul firmei FLUID WEB DESIGN SRL, avand CUI 32704357, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FLUID WEB DESIGN SRL avand CUI 32704357, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma FLUID WEB DESIGN SRL
CUI 32704357
Nr. Înmatriculare J40/792/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Spl. Independentei, Nr. 273, Corp 3, Etaj 3
Telefon mobil 1 0727-146.5**
Telefon fix 1 0213-111.7**
Telefon fix 2 0213-101.9**
Email 1 nast**@**
Persoana de conducere 1 PA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 63**
Descriere CAEN Prelu*


Localizarea firmei FLUID WEB DESIGN SRL, CUI 32704357:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FLUID WEB DESIGN SRL, CUI 32704357:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FLUID WEB DESIGN SRL, CUI 32704357, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2020 0 -34,389


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FLUID WEB DESIGN SRL, CUI 32704357:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


FLUID WEB DESIGN SRL, CUI 32704357 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
OUTBOX MEDIA SRL Str. Soldat Serban Ghita, Nr. 6, Bloc X12, Scara 1, Etaj 7, Apartament 30 Bucuresti Bucuresti
NETLANDERS IT SRL Str. Sibiu, Nr. 31, Bloc Z-10, Etaj 6, Apartament 41 Bucuresti Bucuresti
CELEBOOK ROMANIA SRL Drumul Padurea Neagra, Nr. 1-17, Camera 1, Bloc A55, Etaj 3, Apartament 34 Bucuresti Bucuresti
DATATECH INTELLIGENCE SERV SRL Str. Tulnici, Nr. 2, Bloc 47, Scara 1, Etaj 9, Apartament 36 Bucuresti Bucuresti
SPEED COMMUNICATION SRL Aleea Callatis, Nr. 2, Bloc D2, Scara E, Etaj 2, Apartament 45 Bucuresti Bucuresti