S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FORIS & SEDA SRL


Statusul firmei FORIS & SEDA SRL, avand CUI 16308504, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FORIS & SEDA SRL avand CUI 16308504, din localitatea Satu Mare, judetul Satu Mare:

Detalii Firma
Nume Firma FORIS & SEDA SRL
CUI 16308504
Nr. Înmatriculare J30/405/2004
Anul înfiinţării 2004


Date De Contact
Judet Satu Mare
Sector/Localitate Satu Mare
Adresa Str. Careiului, Nr. 22, Apartament 27
Telefon mobil 1 0744-645.9**
Persoana de conducere 1 OL**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei FORIS & SEDA SRL, CUI 16308504:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FORIS & SEDA SRL, CUI 16308504:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FORIS & SEDA SRL, CUI 16308504, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 216,604 -96,906
2024 216,614 -100,088
2023 264,295 -55,886
2022 260,266 -26,719
2021 248,396 -20,843
2020 226,937 -3,222
2019 283,216 15,997
2018 238,383 -10,703
2017 197,140 -18,283
2016 141,239 -113,719
2015 145,770 -56,239
2014 115,059 -41,538
2013 60,121 -44,435
2012 83,350 -41,648
2011 127,931 -27,904
2010 129,260 -8,278
2009 56,617 -23,867
2008 49,056 -28,737
2007 52,767 -17,793
2006 52,692 -7,496
2005 29,553 2,604


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FORIS & SEDA SRL, CUI 16308504:

Cod Descriere
1048 functiune
2038 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2009
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


FORIS & SEDA SRL, CUI 16308504 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Satu Mare avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ANCA LAURENTIU SRL-D Nr. 100 Stana Satu Mare
EMILI CRISTAL SRL Str. Dariu Pop, Nr. 9, Bloc 43, Apartament 37 Satu Mare Satu Mare
SINUSX SRL Str. Horea, Nr. 13, Spatiu Comercial Satu Mare Satu Mare
ROBERTO IMPEX SRL B-dul Sanatatii, Nr. 5, Apartament 7 Satu Mare Satu Mare
ADITEX SRL Str. Republicii, Nr. 2G Odoreu Satu Mare