S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FORTUNA ALIMENTE SRL


Statusul firmei FORTUNA ALIMENTE SRL, avand CUI 62240, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FORTUNA ALIMENTE SRL avand CUI 62240, din localitatea Oradea, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma FORTUNA ALIMENTE SRL
CUI 62240
Nr. Înmatriculare J5/960/1991
Anul înfiinţării 1991


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Oradea
Adresa B-Ul Dacia, Nr. 103
Telefon fix 1 0259-144.5**
Telefon fix 2 0259-244.5**
Persoana de conducere 1 ZG**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei FORTUNA ALIMENTE SRL, CUI 62240:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FORTUNA ALIMENTE SRL, CUI 62240:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FORTUNA ALIMENTE SRL, CUI 62240, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 199,378 5,922
2024 197,283 38,277
2023 148,346 24,722
2022 147,827 62,990
2021 147,527 74,918
2020 131,413 43,280
2019 165,457 48,573
2018 180,246 46,529
2017 152,267 16,305
2016 97,902 -8,519
2015 76,879 -30,645
2014 52,048 -44,668
2013 87,769 -52,311
2012 26,187 -46,010
2011 41,747 -18,997
2010 62,651 -22,353
2009 269,879 -15,144
2008 594,943 12,120
2007 718,852 -24,815
2006 915,838 45,634
2005 888,203 28,680
2004 985,019 40,386
2003 1,135,455 19,663
2002 1,583,798 13,487
2001 1,367,523 38,789


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FORTUNA ALIMENTE SRL, CUI 62240:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


FORTUNA ALIMENTE SRL, CUI 62240 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ARNICO IMPEX SRL Str. M. Viteazul, Nr. 37 Tinca Bihor
SAPORI DEL NORD SRL Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 89, Bloc R18, Scara B, Etaj 3, Apartament 83 Oradea Bihor
ROJES SRL Str. Petre Ispirescu, Nr. 2, Bloc Pb36, Etaj 2, Apartament 11 Oradea Bihor
MIDAS COFFEE TO GO SRL Str. Petrileni, Nr. 8, Camera Nr.1, Etaj 2, Apartament 7 Stei Bihor
ONI GRILL SRL Str. Lacrimioarelor, Nr. 4 Nojorid Bihor