S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FT FORWARD CONSULTING SRL


Statusul firmei FT FORWARD CONSULTING SRL, avand CUI 47066257, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FT FORWARD CONSULTING SRL avand CUI 47066257, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma FT FORWARD CONSULTING SRL
CUI 47066257
Nr. Înmatriculare J40/21204/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Scoalei Nr. 12 Et. 1 Ap. 2 Corp A
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei FT FORWARD CONSULTING SRL, CUI 47066257:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FT FORWARD CONSULTING SRL, CUI 47066257:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FT FORWARD CONSULTING SRL, CUI 47066257, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 0 -633


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FT FORWARD CONSULTING SRL, CUI 47066257:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


FT FORWARD CONSULTING SRL, CUI 47066257 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DARI TRANS ACTIV DISTRIBUTION SRL Str. Mehadiei, Nr. 18, Cam. Nr.4, Bloc 21 Icem, Scara A, Etaj Parter, Apartament 3 Bucuresti Bucuresti
ROTACT BEV SRL Str. Dumitru Zosima, Nr. 77, Biroul 104, Modulul <<X>>, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
ADRIANA & NELU 2000 COM SRL B-dul Ferdinand, Nr. 120, Bloc O11, Scara A, Etaj 2, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti
GADAMICA INVEST SRL B-dul Basarabia, Nr. 256, Cladirea Grup Social, Biroul 36, Etaj 3 Bucuresti Bucuresti
RAUCH ROMANIA SRL Str. Sfanta Vineri, Nr. 29, Corpul A, Camerele 12-15, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti