S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

FUNKY CAFFE SRL


Statusul firmei FUNKY CAFFE SRL, avand CUI 34104677, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma FUNKY CAFFE SRL avand CUI 34104677, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma FUNKY CAFFE SRL
CUI 34104677
Nr. Înmatriculare J40/1776/2015
Anul înfiinţării 2015


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Mihai Bravu, Nr. 255, Parter
Telefon mobil 1 0746-153.0**
Telefon fix 1 0213-200.2**
Persoana de conducere 1 AH**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei FUNKY CAFFE SRL, CUI 34104677:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma FUNKY CAFFE SRL, CUI 34104677:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma FUNKY CAFFE SRL, CUI 34104677, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 158,950 -163,425


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma FUNKY CAFFE SRL, CUI 34104677:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


FUNKY CAFFE SRL, CUI 34104677 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ONE STOP TEA & COFFE SRL Str. Latea Gheorghe, Nr. 11, Camera 2, Bloc C.69, Scara 2, Etaj 7, Apartament 98 Bucuresti Bucuresti
ESCOBARS INVESTMENTS SRL Sos. Colentina, Nr. 15, Bloc R25, Scara B, Etaj 9, Apartament 83 Bucuresti Bucuresti
MARIVA SRL Str. Valea Doftanei, Nr. 47-51, Bloc T3, Scara 1, Etaj 3, Apartament 27 Bucuresti Bucuresti
SIPA POLIMET SRL B-dul Constructorilor, Nr. 24A, Bloc 44, Scara 2, Etaj 5, Apartament 88 Bucuresti Bucuresti
ANALITIC MEDIA SRL Aleea Barajul Rovinari, Nr. 12, Bloc Y12, Scara 1, Etaj P, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti