S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

GACITY IMOBILIARE SRL


Statusul firmei GACITY IMOBILIARE SRL, avand CUI 23075584, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma GACITY IMOBILIARE SRL avand CUI 23075584, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma GACITY IMOBILIARE SRL
CUI 23075584
Nr. Înmatriculare J40/627/2008
Anul înfiinţării 2008


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Badea Cirtan, Nr. 22
Telefon mobil 1 0744-687.8**
Telefon fix 1 0314-253.8**
Telefon fix 2 0212-100.3**
Persoana de conducere 1 NA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei GACITY IMOBILIARE SRL, CUI 23075584:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma GACITY IMOBILIARE SRL, CUI 23075584:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma GACITY IMOBILIARE SRL, CUI 23075584, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 10,000 -13,883
2024 15,040 -35,822
2023 8,909 -68,563
2022 21,658 -50,581
2021 40,726 -30,125
2020 50,763 -11,601
2019 39,105 -20,443
2018 42,067 -10,736
2017 48,815 6,420
2016 55,792 13,723
2015 84,673 54,391
2014 45,022 1,379
2013 61,046 23,650
2012 54,314 9,644
2011 58,346 19,603
2010 29,524 -25,925
2009 45,354 -8,714
2008 37,786 -67,063


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma GACITY IMOBILIARE SRL, CUI 23075584:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


GACITY IMOBILIARE SRL, CUI 23075584 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MICHAEL.HAG PRO SOLUTION SRL Str. Laborator, Nr. 14, Etaj 12, Apartament 129 Bucuresti Bucuresti
NORDICA SRL Str. Rusetu, Nr. 1, Bloc 1, Scara A, Etaj 3, Apartament 13 Bucuresti Bucuresti
VERITAS PRODCOM SRL Sos. Fundeni, Nr. 1, Bloc 38, Scara 2, Etaj 1, Apartament 62 Bucuresti Bucuresti
HDC EUROPA SRL Str. Nastase Pamfil, Nr. 53, Bloc 32, Scara A, Etaj 10, Apartament 50 Bucuresti Bucuresti
SMART VICTORY IMOB SRL Prel. Ghencea, Nr. 279, Etaj 5, Apartament 51 Bucuresti Bucuresti