S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

GEMA INVEST CONCEPT SRL


Statusul firmei GEMA INVEST CONCEPT SRL, avand CUI 46194240, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma GEMA INVEST CONCEPT SRL avand CUI 46194240, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma GEMA INVEST CONCEPT SRL
CUI 46194240
Nr. Înmatriculare J40/9936/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Fundeni, Nr. 250C, Lot 1, Scara B, Etaj 4, Apartament 49
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei GEMA INVEST CONCEPT SRL, CUI 46194240:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma GEMA INVEST CONCEPT SRL, CUI 46194240:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma GEMA INVEST CONCEPT SRL, CUI 46194240, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 66,490 8,556
2024 40,845 -32,870
2023 25,302 -7,389
2022 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma GEMA INVEST CONCEPT SRL, CUI 46194240:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


GEMA INVEST CONCEPT SRL, CUI 46194240 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ERINII GRUP SRL B-dul 1 Decembrie 1918, Nr. 35, Bloc L14, Scara 8, Etaj 4, Apartament 328 Bucuresti Bucuresti
STORM IMOBILIARE SRL Str. Masina De Paine, Nr. 69, Bloc Od23, Scara D, Etaj 8, Apartament 168 Bucuresti Bucuresti
RIDE COMPACT SRL Str. Sfanta Vineri, Nr. 21, Birou Nr.3, Bloc 102, Scara 2, Etaj 1, Apartament 20 Bucuresti Bucuresti
MAGIV IDEAL SERV SRL Sos. Giurgiului, Nr. 124, Bloc 6, Scara 7, Etaj 3, Apartament 205 Bucuresti Bucuresti
DORIN & EDY STALLY PERFECT 2009 SRL Aleea Parva, Nr. 1, Bloc A 21, Scara E, Etaj 4, Apartament 73 Bucuresti Bucuresti