S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

GLOBEMAR OPERATIONS SRL


Statusul firmei GLOBEMAR OPERATIONS SRL, avand CUI 45892341, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma GLOBEMAR OPERATIONS SRL avand CUI 45892341, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma GLOBEMAR OPERATIONS SRL
CUI 45892341
Nr. Înmatriculare J40/6102/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Traian, Nr. 2, Bloc F1, Scara 2, Etaj 6, Apartament 43
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 52**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei GLOBEMAR OPERATIONS SRL, CUI 45892341:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma GLOBEMAR OPERATIONS SRL, CUI 45892341:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma GLOBEMAR OPERATIONS SRL, CUI 45892341, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 10,979,232 -350,634
2023 603,054 1,105
2022 16,377 -3,781


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma GLOBEMAR OPERATIONS SRL, CUI 45892341:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


GLOBEMAR OPERATIONS SRL, CUI 45892341 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
SOCAD LOGISTICS SRL B-dul Timisoara, Nr. 90, Cladirea A2, Camera 3, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
G.T.I. SYSTEM TRADING SRL Str. Aleea Ilioara, Nr. 1, Bloc Pm29, Scara B, Etaj 5, Apartament 60 Bucuresti Bucuresti
TEAL INTERNATIONAL SRL Str. Trompetului, Nr. 40, Camera 1 Bucuresti Bucuresti
WORLDWIDE COMBO SRL Str. Aleea Ucea, Nr. 2, Mansarda, Ap. M11(Duplex), Bloc P8 Bucuresti Bucuresti
AEROGLOBAL SRL B-dul Gheorghe Duca, Nr. 3-11, Scara A, Etaj 3, Apartament 14 Bucuresti Bucuresti