S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

GRX ADVISORY SRL


Statusul firmei GRX ADVISORY SRL, avand CUI 43813325, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma GRX ADVISORY SRL avand CUI 43813325, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma GRX ADVISORY SRL
CUI 43813325
Nr. Înmatriculare J40/3513/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Serg. Ion Nutu, Nr. 44, One Cotroceni Park, Corp A Si Corp B, Etaj 4
Telefon mobil 1 0721-237.4**
Persoana de conducere 1 IV**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei GRX ADVISORY SRL, CUI 43813325:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma GRX ADVISORY SRL, CUI 43813325:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma GRX ADVISORY SRL, CUI 43813325, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 4,702,983 750,120
2023 5,126,856 1,133,801
2022 5,725,007 1,981,360
2021 3,444,074 1,585,549


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma GRX ADVISORY SRL, CUI 43813325:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


GRX ADVISORY SRL, CUI 43813325 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CYBERBRAIN SRL Str. Constantin Brancusi, Nr. 23, Bloc T4-T5, Scara 2, Etaj 8, Apartament 69 Bucuresti Bucuresti
WISEBIT SOLUTIONS SRL Calea 13 Septembrie, Nr. 106, Bloc 50, Etaj 3, Apartament 9 Bucuresti Bucuresti
GEMNOTECH SRL Str. Maximilian Popper, Nr. 23, Camera Nr. 1, Etaj 3, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti
UZINA DE NET INTERACTIVE SRL B-dul Nicolae Balcescu, Nr. 17A, Biroul Nr. 2C, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti
INNATO CONSULTING SRL B-dul Lacul Tei, Nr. 1-3, Camera 618 Bucuresti Bucuresti