S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

GYBER SRL


Statusul firmei GYBER SRL, avand CUI 20605821, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma GYBER SRL avand CUI 20605821, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma GYBER SRL
CUI 20605821
Nr. Înmatriculare J40/14282/2014
Anul înfiinţării 2007


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Aliorului, Nr. 1, Bloc E11, Scara 3, Etaj 4, Apartament 57
Telefon mobil 1 0743-138.8**
Telefon fix 1 0213-351.2**
Email 1 bucu**@**
Persoana de conducere 1 GA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Cumpa*


Localizarea firmei GYBER SRL, CUI 20605821:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma GYBER SRL, CUI 20605821:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma GYBER SRL, CUI 20605821, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 4,877
2024 0 -21,472
2023 0 -1,940,015
2022 0 -5,936
2021 0 -3,993
2020 0 -620,101
2019 0 14,881
2018 0 141,586
2017 0 28,019
2016 1,782,779 72,563
2015 0 -8,724
2014 0 -124,993
2013 0 306,418
2012 0 -14,011
2011 0 -220,086
2010 0 -34,622
2009 0 -1,678
2008 0 -11,744
2007 0 -42,574


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma GYBER SRL, CUI 20605821:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


GYBER SRL, CUI 20605821 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ZEN IMOBILIAR CONCEPT SRL Str. Aurel Vlaicu, Nr. 23, Parter, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
JL 8475 FL ESTATE PROPERTIES SRL Str. Delfinului, Nr. 1, Bloc D16, Scara A, Etaj 4, Apartament 24 Bucuresti Bucuresti
DANIL DEVELOPMENT SRL Sos. Nicolae Titulescu, Nr. 48, Subsol, Camera 7 Bucuresti Bucuresti
AXESS ESTIES LAND SRL Str. Chiristigiilor, Nr. 32A, Bloc Cladireac2 Bucuresti Bucuresti
COMACO IMOBILIARA SRL Str. Ion Campineanu, Nr. 11, Camera 407 Modul "U" Din Cadrul Spatiului Avand Codul 4.01, Situat In Incinta "Centrului De Birouri Union International Center", Etaj 4 Bucuresti Bucuresti