S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

HELEN SOLUTIONS SRL


Statusul firmei HELEN SOLUTIONS SRL, avand CUI 33527040, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma HELEN SOLUTIONS SRL avand CUI 33527040, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma HELEN SOLUTIONS SRL
CUI 33527040
Nr. Înmatriculare J40/10033/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Arh. Ionescu Grigore, Nr. 63, , Bloc T73, Scara B, Etaj 4, Apartament 40
Telefon fix 1 0216-670.5**
Persoana de conducere 1 SE**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 63**
Descriere CAEN Prelu*


Localizarea firmei HELEN SOLUTIONS SRL, CUI 33527040:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma HELEN SOLUTIONS SRL, CUI 33527040:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma HELEN SOLUTIONS SRL, CUI 33527040, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 25,728 22,999


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma HELEN SOLUTIONS SRL, CUI 33527040:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


HELEN SOLUTIONS SRL, CUI 33527040 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
INTERACTIVE DIGITAL LABS SRL Aleea Botorani, Nr. 10, Camera 3(11.20Mp), Bloc V57, Scara 1, Etaj 4, Apartament 14 Bucuresti Bucuresti
PLANET ASSET MANAGEMENT SRL Spl. Unirii, Nr. 16, Camera 612, Biroul 14, Etaj 6 Bucuresti Bucuresti
DOBREA CODES SRL B-dul Nicolae Grigorescu, Nr. 47, Bloc C2, Scara 3, Etaj 1, Apartament 26 Bucuresti Bucuresti
WEBUZZ CORP SRL P-ta Presei Libere, Nr. 1, Casa Presei Libere, Corp A3, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
WEBSTER RO INNOVATION SRL Sos. Pantelimon, Nr. 255, Camera 2 , Bloc 43, Scara F, Etaj 4, Apartament 216 Bucuresti Bucuresti