S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

HS FANTASTIC FOOD SRL


Statusul firmei HS FANTASTIC FOOD SRL, avand CUI 32270347, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma HS FANTASTIC FOOD SRL avand CUI 32270347, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma HS FANTASTIC FOOD SRL
CUI 32270347
Nr. Înmatriculare J40/11680/2013
Anul înfiinţării 2013


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Schitului, Nr. 14, Bloc 57, Scara 1, Etaj 1, Apartament 7
Telefon mobil 1 0720-259.5**
Email 1 jerc**@**
Persoana de conducere 1 JE**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei HS FANTASTIC FOOD SRL, CUI 32270347:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma HS FANTASTIC FOOD SRL, CUI 32270347:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma HS FANTASTIC FOOD SRL, CUI 32270347, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 612,953 198,319
2024 221,849 -244,104
2023 0 -35,282
2022 0 -201,046
2021 320,113 186,535
2020 1,574,566 -177,281
2019 2,733,494 483,891
2018 1,352,837 76,175
2017 729,742 76,565
2016 739,133 9,333
2015 682,944 110,886
2014 377,298 -120,413
2013 26,354 -47,811


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma HS FANTASTIC FOOD SRL, CUI 32270347:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


HS FANTASTIC FOOD SRL, CUI 32270347 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
OKY DOKY ADVERTISING GRUP SRL Str. Zambilelor, Nr. 62-64, Etaj 2, Apartament Camera 1 Bucuresti Bucuresti
H.K. RESTAURANT SERVICE SRL Str. Viitorului, Nr. 98 Bucuresti Bucuresti
FRESH FOOD SRL Sos. Fundeni, Nr. 227, Bloc 116 B, Scara 2, Etaj 4, Apartament 76 Bucuresti Bucuresti
WIGNACOURT PRODUCTION SRL Str. Pitar Mos, Nr. 27, Apartament 17 Bucuresti Bucuresti
EDEATRO S CHOICE GREEK FLAVOURS SRL Str. Armeneasca, Nr. 23, Cam 14 Bucuresti Bucuresti