S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ICG ENTERTAINMENT SRL


Statusul firmei ICG ENTERTAINMENT SRL, avand CUI 33458064, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ICG ENTERTAINMENT SRL avand CUI 33458064, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ICG ENTERTAINMENT SRL
CUI 33458064
Nr. Înmatriculare J40/9224/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Episcopiei, Nr. 2-4, Etaj 4, Apartament 8
Telefon mobil 1 0729-719.9**
Telefon fix 1 0214-112.4**
Persoana de conducere 1 CH**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 92**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei ICG ENTERTAINMENT SRL, CUI 33458064:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ICG ENTERTAINMENT SRL, CUI 33458064:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ICG ENTERTAINMENT SRL, CUI 33458064, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ICG ENTERTAINMENT SRL, CUI 33458064:

Cod Descriere
1070 faliment
1139 este sub incidenta Legii nr. 85/2014
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


ICG ENTERTAINMENT SRL, CUI 33458064 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
NICHOLAS INTERACTIV SRL Str. Ipotesti, Nr. 7, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
CARDINAL ENTERTAINMENT SRL B-dul Tudor Vladimirescu, Nr. 29A, Biroul Nr. 16, In Suprafata De 22,37 Mp, Cladirea Afi Tech Park 1, Etaj 5 Bucuresti Bucuresti
SIMA ROM 92 COMSERV IMPEX SRL Str. Chiristigiilor, Nr. 4-6 Bucuresti Bucuresti
GHIPTOR SRL Str. Fabricii, Nr. 26B, Tronson N, Etaj 11, Apartament 113 Bucuresti Bucuresti
WINNER INTERNATIONAL SRL Calea Plevnei, Nr. 222 Bucuresti Bucuresti