S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

IMPACT DECOR INVENT SRL


Statusul firmei IMPACT DECOR INVENT SRL, avand CUI 22504998, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma IMPACT DECOR INVENT SRL avand CUI 22504998, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma IMPACT DECOR INVENT SRL
CUI 22504998
Nr. Înmatriculare J40/18457/2007
Anul înfiinţării 2007


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Calea Calarasilor, Nr. 62, Etaj 1, Apartament Cam. E 03
Telefon fix 1 0213-366.4**
Persoana de conducere 1 VA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei IMPACT DECOR INVENT SRL, CUI 22504998:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma IMPACT DECOR INVENT SRL, CUI 22504998:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma IMPACT DECOR INVENT SRL, CUI 22504998, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 -300
2015 0 -400
2014 0 -400
2013 0 -3,838
2012 0 -7,676
2011 0 -6,524
2010 0 -9,790
2009 0 -9,551
2008 0 -10,647
2007 0 -1,674


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma IMPACT DECOR INVENT SRL, CUI 22504998:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


IMPACT DECOR INVENT SRL, CUI 22504998 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
BRAND PLANNING AGENCY SRL Str. Marin Constantin, Nr. 2, Camera Nr.1, Bloc Z1, Scara 1, Etaj 4, Apartament 20 Bucuresti Bucuresti
GOLDEN MEDIA PRODUCTION SRL B-dul Theodor Pallady, Nr. 3, Bloc X1, Scara D, Etaj P, Apartament 134 Bucuresti Bucuresti
GOTSTAMINA SRL Str. Nucului, Nr. 6, Bloc V-101, Scara 2, Etaj 3, Apartament 41 Bucuresti Bucuresti
BRANDHITECTS DIVISION SRL Str. Ceairului, Nr. 1, Parter, Bloc J9, Scara C, Apartament 22 Bucuresti Bucuresti
DAPHNE MEDIA SRL Str. Cpt. Av. Alexandru Serbanescu, Nr. 51, Bloc 22H, Scara 1, Etaj 1, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti