S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

INNOVATION IN HEALTH CENTER SRL


Statusul firmei INNOVATION IN HEALTH CENTER SRL, avand CUI 38637290, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma INNOVATION IN HEALTH CENTER SRL avand CUI 38637290, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma INNOVATION IN HEALTH CENTER SRL
CUI 38637290
Nr. Înmatriculare J40/20963/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Virtutii, Nr. 19D, Biroul B, Etaj 4
Telefon mobil 1 0736-378.7**
Persoana de conducere 1 NI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei INNOVATION IN HEALTH CENTER SRL, CUI 38637290:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma INNOVATION IN HEALTH CENTER SRL, CUI 38637290:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma INNOVATION IN HEALTH CENTER SRL, CUI 38637290, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 162,485 94,958
2024 171,747 103,606
2023 161,188 103,205
2022 141,004 109,502
2021 124,377 93,384
2020 102,078 78,816
2019 103,386 70,098


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma INNOVATION IN HEALTH CENTER SRL, CUI 38637290:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


INNOVATION IN HEALTH CENTER SRL, CUI 38637290 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GRAFART SIGN SRL Str. Echinoctiului, Nr. 41 Bucuresti Bucuresti
DONUT ADVERTISING SRL Aleea Pascani, Nr. 8, Bloc M8, Scara A, Etaj 2, Apartament 11 Bucuresti Bucuresti
GDD ONLINE MARKETING SOLUTIONS SRL Calea Victoriei, Nr. 214, Scara 1, Etaj 5, Apartament 46 Bucuresti Bucuresti
TRACK PIXEL SRL Str. Ceahlau, Nr. 24, Camera Nr. 2, Bloc 106, Scara 3, Etaj 4, Apartament 127 Bucuresti Bucuresti
TOTAL DISPLAY GLOBAL SERVICES SRL Str. Jiului, Nr. 81 Bucuresti Bucuresti