S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

INOVERTIS SRL


Statusul firmei INOVERTIS SRL, avand CUI 33929234, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma INOVERTIS SRL avand CUI 33929234, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma INOVERTIS SRL
CUI 33929234
Nr. Înmatriculare J40/14907/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Iuliu Maniu, Nr. 18-20, Bloc 15A+B, Scara B, Etaj 13, Apartament 168
Telefon mobil 1 0751-155.7**
Email 1 offi**@**
Persoana de conducere 1 SI**
Adresa web 1 www.ino**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei INOVERTIS SRL, CUI 33929234:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma INOVERTIS SRL, CUI 33929234:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma INOVERTIS SRL, CUI 33929234, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 180,245 126,467
2024 418,996 201,528
2023 390,446 -105,736
2020 328,779 48,245
2016 209,437 -19,297
2015 0 -815


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma INOVERTIS SRL, CUI 33929234:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


INOVERTIS SRL, CUI 33929234 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
LUNGTA TRADING SRL Str. Poet Panait Cerna, Nr. 7, Bloc M44, Scara 1, Etaj 8, Apartament 25 Bucuresti Bucuresti
DATA EXPERT SRL Str. Fizicienilor, Nr. 7, Bloc D4B, Scara A, Etaj 8, Apartament 35 Bucuresti Bucuresti
AMG 53 SEO SOLUTIONS SRL Str. Sold. Zambila Ionita, Nr. 1, Camera Nr. 1, Bloc 33, Scara C, Apartament 116 Bucuresti Bucuresti
PENTAFORCE SRL B-dul Theodor Pallady, Nr. 3, Bloc X1, Scara A, Etaj 5, Apartament 21 Bucuresti Bucuresti
FINSERV SOLUTIONS STORE SRL Str. Sold. Petre M. Tina, Nr. 2, Bloc L9B, Scara B2, Etaj 6, Apartament 94 Bucuresti Bucuresti