S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

INTELKEYS RESOURCES SRL


Statusul firmei INTELKEYS RESOURCES SRL, avand CUI 35825582, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma INTELKEYS RESOURCES SRL avand CUI 35825582, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma INTELKEYS RESOURCES SRL
CUI 35825582
Nr. Înmatriculare J40/4101/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Calea Mosilor, Nr. 158, Camera 4, Birou 4, Etaj 4
Telefon mobil 1 0732-153.1**
Persoana de conducere 1 RU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei INTELKEYS RESOURCES SRL, CUI 35825582:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma INTELKEYS RESOURCES SRL, CUI 35825582:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma INTELKEYS RESOURCES SRL, CUI 35825582, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 2,612,664 1,260,289
2024 2,219,277 1,125,112
2023 1,710,424 909,894
2022 1,551,762 772,176
2021 188,631 39,939
2020 2,100 189
2019 4,000 2,323
2018 0 -1,610
2017 463,791 352,741
2016 412,031 332,292


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma INTELKEYS RESOURCES SRL, CUI 35825582:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


INTELKEYS RESOURCES SRL, CUI 35825582 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CRIS EXPERT PAPER SRL Str. Vigoniei, Nr. 2, Bloc 15, Scara 1, Etaj 1, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
NEW MODELS AGENCY SRL P-ta Natiunilor Unite, Nr. 3-5, Bloc B2, Scara A, Etaj 5, Apartament 28 Bucuresti Bucuresti
NOI PRINTAM DESIGN & CONCEPT SRL Spl. Unirii, Nr. 160, Corp C3, Aripa 2, Camera 2, Biroul Dedicat Nr. 8, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti
SIMBOL DESIGN SRL Sos. Pantelimon, Nr. 258, Bloc 47, Scara D, Etaj 10, Apartament 273 Bucuresti Bucuresti
ELEMENT 8 EVENTS SRL B-dul Banul Manta, Nr. 83, Camera 1, Bloc 101, Scara C, Etaj 6, Apartament 73 Bucuresti Bucuresti