S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

INTELLIS MANAGEMENT SRL


Statusul firmei INTELLIS MANAGEMENT SRL, avand CUI 16990958, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma INTELLIS MANAGEMENT SRL avand CUI 16990958, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma INTELLIS MANAGEMENT SRL
CUI 16990958
Nr. Înmatriculare J40/19655/2004
Anul înfiinţării 2004


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Aleea Bujoreni, Nr. 1, Bloc Z 1, Scara 1, Etaj 4, Apartament 28
Telefon mobil 1 0722-521.9**
Telefon fix 1 0212-101.1**
Persoana de conducere 1 SA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 63**
Descriere CAEN Prelu*


Localizarea firmei INTELLIS MANAGEMENT SRL, CUI 16990958:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma INTELLIS MANAGEMENT SRL, CUI 16990958:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma INTELLIS MANAGEMENT SRL, CUI 16990958, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 40,791 -60,301
2024 53,280 -58,422
2023 85,241 -34,463
2022 42,900 -48,747
2021 90,768 -25,386
2020 102,358 -6,689
2019 218,708 76,089
2018 138,680 53,012
2017 105,883 46,402
2016 44,546 -16,350
2015 153,474 91,033
2014 54,810 5,804
2013 92,462 29,120
2012 32,539 11,759
2011 15,277 -7,418
2010 30,660 6,910
2009 66,096 8,842
2008 31,249 -8,561
2007 58,125 19,498
2006 26,990 -6,170
2005 59,393 22,850


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma INTELLIS MANAGEMENT SRL, CUI 16990958:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


INTELLIS MANAGEMENT SRL, CUI 16990958 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
WAVE FORM SRL Str. Soldat Gheorghe Latea, Nr. 8, Camera Nr.1, Bloc C52, Scara B, Etaj 5, Apartament 58 Bucuresti Bucuresti
TDM MANAGEMENT SRL Str. Anastase Panu, Nr. 50, Etaj 3, Apartament 4A Bucuresti Bucuresti
KEPLER SYSTEMES DINFORMATIONS SRL Str. Camil Ressu, Nr. 54, Bloc C17, Scara B, Apartament 12 Bucuresti Bucuresti
TORTUGACLOUD SRL B-dul Unirii, Nr. 61, Bloc F3, Scara 4, Etaj 2, Apartament 208 Bucuresti Bucuresti
FOUR T ABSOLUT SRL Str. Miercani, Nr. 143 Bucuresti Bucuresti