S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

INTERNATIONAL PHARMACEUTICAL SRL


Statusul firmei INTERNATIONAL PHARMACEUTICAL SRL, avand CUI 16996268, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma INTERNATIONAL PHARMACEUTICAL SRL avand CUI 16996268, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma INTERNATIONAL PHARMACEUTICAL SRL
CUI 16996268
Nr. Înmatriculare J40/19811/2004
Anul înfiinţării 2004


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Sapientei, Nr. 6, Etaj 2, Apartament 5
Telefon fix 1 0213-186.7**
Telefon fix 2 0213-186.7**
Persoana de conducere 1 BA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Cumpa*


Localizarea firmei INTERNATIONAL PHARMACEUTICAL SRL, CUI 16996268:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma INTERNATIONAL PHARMACEUTICAL SRL, CUI 16996268:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma INTERNATIONAL PHARMACEUTICAL SRL, CUI 16996268, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 -7,157
2024 0 -6,482
2023 0 -6,013
2022 0 -5,720
2021 0 -5,755
2020 0 -5,372
2019 0 -5,143
2018 0 -2,699
2017 0 -5,678
2016 0 -104
2015 0 -3,084
2014 0 -11,084
2013 0 -3,176
2012 0 -1,723
2011 0 -3,518
2010 0 -8,760
2009 0 -4,125
2008 0 -628
2007 0 202,576
2006 0 -22,404
2005 0 -493


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma INTERNATIONAL PHARMACEUTICAL SRL, CUI 16996268:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


INTERNATIONAL PHARMACEUTICAL SRL, CUI 16996268 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MEDITERRANEAN PROPERTY INVEST SRL Str. Ing. Dumitru Zossima, Nr. 77, Etaj 1, Apartament Cam. 45 Bucuresti Bucuresti
I MOBI MONDO INVEST SRL Str. Fildesului, Nr. 4, Parter, Bloc B6, Scara 1, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti
ENIGMA LAND SRL Sos. Viilor, Nr. 101, Bloc 1, Scara 2, Etaj 3, Apartament 46 Bucuresti Bucuresti
NAXXAR RENEWABLE ENERGY SRL Str. Barbu Vacarescu, Nr. 201, Cladirea Globalworth, Etaj 17 Bucuresti Bucuresti
KSSIE PRO BUILDING SRL Spl. Independentei, Nr. 273, Corp 1, Etaj 4 Bucuresti Bucuresti