S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

IT SMART CUBE SRL


Statusul firmei IT SMART CUBE SRL, avand CUI 46440441, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma IT SMART CUBE SRL avand CUI 46440441, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma IT SMART CUBE SRL
CUI 46440441
Nr. Înmatriculare J40/13080/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa P-ta Natiunile Unite, Nr. 3-5, Bloc A, Scara A, Etaj 1, Apartament 8
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 63**
Descriere CAEN Prelu*


Localizarea firmei IT SMART CUBE SRL, CUI 46440441:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma IT SMART CUBE SRL, CUI 46440441:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma IT SMART CUBE SRL, CUI 46440441, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 0 -1,000
2023 0 -1,652
2022 0 -1,163


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma IT SMART CUBE SRL, CUI 46440441:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


IT SMART CUBE SRL, CUI 46440441 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
AMO PERFECT DESIGN SRL Str. Avalansei, Nr. 14-16, Bloc 2, Scara A, Apartament 10 Bucuresti Bucuresti
TADAM TRADING SOLUTIONS SRL Str. Nicolae Golescu, Nr. 15, Etaj Mansarda, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
END POINT COMPUTING SRL P-ta Presei Libere, Nr. 1, Casa Presei Libere, Corp A3, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
STIRI PE SCURT SRL Str. Baneasa, Nr.10, Parter, Camera Nr.1 Bucuresti Bucuresti
SMART DIGITAL SERVICES SRL Str. Prieteniei Nr. 2 Bl. A13 Sc. A Ap. 5 Parter Bucuresti Bucuresti