S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ITUP SOLUTIONS SRL


Statusul firmei ITUP SOLUTIONS SRL, avand CUI 33743931, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ITUP SOLUTIONS SRL avand CUI 33743931, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ITUP SOLUTIONS SRL
CUI 33743931
Nr. Înmatriculare J40/3082/2015
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Invalid Suliga I, Nr. 36, Camera 3
Telefon mobil 1 0723-229.0**
Persoana de conducere 1 RO**
Adresa web 1 www.itu**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei ITUP SOLUTIONS SRL, CUI 33743931:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ITUP SOLUTIONS SRL, CUI 33743931:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ITUP SOLUTIONS SRL, CUI 33743931, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ITUP SOLUTIONS SRL, CUI 33743931:

Cod Descriere
1052 lichidare
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


ITUP SOLUTIONS SRL, CUI 33743931 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
KEYTECHAGES SRL Calea Mosilor, Nr. 158, Camera 4, Modul 61, Etaj 4 Bucuresti Bucuresti
FAMILY LAB SOFTWARE SRL Str. Motilor, Nr. 13, Biroul 2, Scara 1, Etaj Parter, Apartament 3 Bucuresti Bucuresti
MACHINE LEARNING SOFTWARE SRL B-dul Ferdinand I, Nr. 41, Etaj 5, Apartament 12 Bucuresti Bucuresti
MCA MEDIA SALES SRL-D Str. Complexului, Nr. 1, Bloc 62, Scara 2, Etaj 1, Apartament 51 Bucuresti Bucuresti
EVENT INF SRL Str. Raul Mara, Nr. 11, Bloc M5, Scara 3, Etaj 1, Apartament 24 Bucuresti Bucuresti