S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

JANETTE URBAN BISTRO SRL


Statusul firmei JANETTE URBAN BISTRO SRL, avand CUI 44754561, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma JANETTE URBAN BISTRO SRL avand CUI 44754561, din localitatea Oradea, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma JANETTE URBAN BISTRO SRL
CUI 44754561
Nr. Înmatriculare J5/2109/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Oradea
Adresa Str. George Emil Palade, Nr. 43
Persoana de conducere 1 AM**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei JANETTE URBAN BISTRO SRL, CUI 44754561:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma JANETTE URBAN BISTRO SRL, CUI 44754561:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma JANETTE URBAN BISTRO SRL, CUI 44754561, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 825,767 -43,245
2023 986,491 119,424
2022 460,965 -27,953
2021 27,969 -73,132


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma JANETTE URBAN BISTRO SRL, CUI 44754561:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


JANETTE URBAN BISTRO SRL, CUI 44754561 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
FELIXAL SRL Str. Menumorut, Nr. 16, Bloc Pb118, Apartament 8 Oradea Bihor
MAMAGAB SRL Cart. Soimul, Bloc D 1, Apartament 8 Alesd Bihor
CATAIORA SRL Str. Sovata, Nr. 17, Bloc Pc3, Apartament 6 Oradea Bihor
SINGITA SRL B-dul Stefan Cel Mare, Nr. 34 Oradea Bihor
EL SABOR GRILL SRL Str. Corneliu Coposu, Nr. 15, Bloc An27/B, Apartament 1 Oradea Bihor