S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

KIT IT HARDWARE SRL


Statusul firmei KIT IT HARDWARE SRL, avand CUI 44610230, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma KIT IT HARDWARE SRL avand CUI 44610230, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma KIT IT HARDWARE SRL
CUI 44610230
Nr. Înmatriculare J40/12398/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Argentina, Nr. 25, Parter
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei KIT IT HARDWARE SRL, CUI 44610230:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma KIT IT HARDWARE SRL, CUI 44610230:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma KIT IT HARDWARE SRL, CUI 44610230, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 34,599 4,482
2024 26,733 255
2023 26,651 -443
2022 20,929 -572
2021 2,326 -1,012


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma KIT IT HARDWARE SRL, CUI 44610230:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


KIT IT HARDWARE SRL, CUI 44610230 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
FOGSOFT SRL Str. Moise Constantin, Nr. 5D, Bloc 1, Scara 1, Etaj 6, Apartament 103 Bucuresti Bucuresti
A.D.V. CONSULTING & DESIGN SRL Str. Pancota, Nr. 3, Bloc 15, Scara 4, Etaj 8, Apartament 124 Bucuresti Bucuresti
THINK ONLINE SRL Str. Grigore Ionescu, Nr. 63, Camera 1, Bloc T73, Scara 2, Etaj 4, Apartament 42 Bucuresti Bucuresti
NET COMMUNICATIONS SYSTEMS SRL Calea 13 Septembrie, Nr. 201, Parter, Camera 1 Bucuresti Bucuresti
BUSINESS INTELLIGENCE KEY SRL Str. Sg. Constantin Moise, Nr. 5D, Bloc 1, Scara 2, Etaj 7, Apartament 252 Bucuresti Bucuresti